HAKKIMIZDA

 

Tesettür modasında sektörde 2004 yılından bugüne hizmet vermekte olan Koçin Butik, yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Koçin Giyim Tekstil İNŞ.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. (Koçin Butik) olarak kocin.com.tr ve Kocin Butik perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada bulunan yarım milyona yakın takipçimizin sevgisini kazandığımız gibi, her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette tesettürde modayı siz değerli müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz.

Mutlu Müşteri

Sektörde hizmet vermeye başladığı günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Koçin Butik, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. kocin.com.tr, tesettür giyimde butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunma prensibiyle yoluna devam etmektedir.

Kalite Garantisi

kocin.com.tr'de satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. 

Güvenli Alışveriş

kocin.com.tr, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. kocin.com.tr'de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 

kocin.com.tr'de Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Hızlı Destek, 12 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.