DEĞİŞİM

Ürünlerde Değişim Süresi Ne Kadar ?

kocin.com.tr adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla değişim süresi fatura tarihinden itibaren "14 GÜN"dür.

Tüm İade-Değişim işlemleriniz için ürünle birlikte tarafınıza bir form gönderilmektedir. İşlemlerinizi bu formu eksiksiz doldurarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi kargo firmasının sizden talep edeceği kod bu formda mevcuttur.

Değişim İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

1- Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan merkez adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız Yurtiçi Kargo aracılığıyla göndermeniz gerekmektedir.

2- Gönderdiğiniz kargo bize ulaştıktan sonra gerekli kontroller yapılarak değişim yapmak istediğiniz ürün tutarı kadar hesabınıza Hediye Çeki tanımlanarak bilgilendirme maili gönderilir. Mail tarafınıza ulaştıktan sonra istediğiniz ürünlerin stokları tükenmeden www.kocin.com.tr adresine girmeniz gerekmektedir. Online alışveriş sitemize girdikten sonra istediğiniz ürünü veya ürünleri sepetinize ekleyiniz. Ödeme ekranında Değişim Tutarınız kadar tanımlanmış olan bakiyenizi Hediye Çeki kısmından kullanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

3- İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir.

Değişim İşlemide Kargo Ücreti Ödeyecek miyim?

1- Satın alınmış ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa ayıplı/defolu/yanlış ürünü bizim adresimize gönderirken anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını kullanırsanız kargo ücretini biz karşılıyoruz. Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmanız durumunda kargo ücretini karşılamamaktayız.

2- Ayıplı/Defolu/Yanlış olmayan ürünlerin de değişim işlemlerinde tarafımıza gönderirken kargo ücretini biz karşılıyoruz, ürün değişim işleminden sonra size gönderilen yeni ürününüzün kargo ücreti tarafınıza yansıtılmaktadır.

3-Değişimine karar verdiğiniz ürününüzü tarafımıza gönderirken kargo ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Yeni ürününüzü size gönderirken Kargo Ücreti Tarafınıza Yansıtılacaktır.

Değiştirdiğim Ürün Gönderdiğim Üründen Daha Pahalı?

1- Değişim siparişinizdeki ürünlerin toplam tutarı gönderdiğiniz ürün/ürünlerin tutarından yüksek ise kalan tutar Kredi Kartınızdan güvenli ödeme olarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.